Apie mus

Mūsų paslauga

Mūsų paslaugos teikiamos Vilniuje visoje Lietuvoje bei Europoje. Mes esame pasiruošę bendradarbiauti su jumis, jei ieškote patikimos, turinčios ilgametę sėkmingo darbo patirtį įmonės, siūlančios transporto paslaugas, mikroautobusų nuomą.

Mikroautobusu nuomos paslauga atitinka pagrindinius vairuotojų poreikius. Modernus, geras automobilis kuria teigiamą įvaizdį, o jo vairavimas yra komfortabilus.

Mikroautobusu nuoma Jums suteikia laisvę pasirinkti kada važiuoti, leidžia planuoti ir taupyti Jūsų lėšas bei laiką.

Apie mus

UAB Riveda (prekinis ženklas Mikroautobusunuoma24.lt) nuo 1996 metų veikianti lietuviško kapitalo įmonė, sukaupusi didelę patirtį logistikos, transporto priemonių nuomos bei pardavimų srityse. Mūsų mikroautobusais keliaujama ir po Lietuvą, ir po Europos didmiesčius, ir po Afrikos džiungles ar Azijos stepes. Todėl galime suteikti kompetentingas konsultacijas apie krovininių ir keleivių pervežimus, padėti organizuojant keliones, pasiūlyti palankias transporto nuomos sąlygas.

Mikroautobusunuoma24.lt Vilniuje nuomoja patikimus, galinčius tenkinti įvairius poreikius automobilius, siūlo gausų transporto priemonių pasirinkimą ilgalaikei ir trumpalaikei nuomai.

Nuomos privalumai

Automobilio nuomą reikėtų rinktis jeigu neturite laiko bei noro važiuoti viešuoju miesto ar tarpmiestiniu transportu, jeigu reikia pervežti krovinius. Ši paslauga yra pakankamai pigi ir prieinama daugeliui. Mikroautobusų nuoma ypač naudinga įvairių renginių organizatoriams, nes leidžia sėkmingai rengti susitikimus, konferencijas, vestuves ar kitus renginius.

Tinkamas transportas tai išskirtinis dėmesys Jūsų įmonės svečiams, partneriams bei klientams, Jūsų artimiesiems.

222
Kodėl mes?
  • Mikroautobusunuoma24.lt tai profesionalų komanda su daugiau nei dvidešimties metų patirtimi transporto paslaugų srityje.
  • Siūlome komfortabilius automobilius, kurie tinka kelionėms mieste ar tarpmiestiniais maršrutais.
  • Siūlome talpius, patogius ir ekonomiškus mikroautobusus bei kitus krovininius automobilius ir jų priedus pervežti krovinius.
  • Siūlome reprezentatyvius verslo klasės automobilius.
  • Svarstote, neapsisprendėt? Mūsų darbuotojai nemokamai konsultuos ir padės išsirinkti geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius transporto priemonę.
  • Mikroautobusunuoma24.lt garantuoja kokybišką ir greitą aptarnavimą. Nuomotis mūsų automobilius gali ne tik Lietuvos, bet ir užsienio piliečiai, o atvykę pasiimti transporto priemonės visada gausite ją su pilnu baku, todėl jums nereikės gaišti laiko degalinėse.
Dėl krovininių ir keleiviniųtransporto priemonių galite kreiptis bet kuriuo metu,

 

+37063970000 ir +370689010000.

 

mikroautobusunuoma24.lt biurai yra Vilniaus Centre – Kalvarijų g. 2, Gariūnuose – Jankiškių g. 51 ir Lazdynuose.

PRIEŠ ATVYKSTANT DĖL KROVINIO AR KELEIVINIO TRANSPORTO INFORMUOKITE TELEFONU.

Nuomojamų mikroautobusunuoma24.lt keleivinių bei krovininių mikroautobusų yra ribojamas nuvažiuotų kilometrų skaičius parai, pvz. sunkiasvorio krovininio mikroautobuso 6t taikomas paros limitas apie 400 kilometru parai, krovininio mikroautobuso iki 3,5 t ir keleivinių mikroautobusų taikomas 500 km limitas parai. Nuvaziuoto kilometražo limitas gali skirtis priklausomai kuriame regione bus eksploatuojamas mikroautobusas ar lengvasis automobilis, kokiu metų laiku ir koks bus bendras nuomos periodas.

Nuomojantis mikroautobusą ar lengvąjį automobilį tik Vilniaus mieste – kainos bus mažesnės nei pateiktos lentelėje dėl mažesnio nuvažiuotų kilometrų skaičiaus.