Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje,Lietuvoje ir Europoje: mikroautobusunuoma24.lt
UAB „Riveda“ yrasukaupusi daugiametę patirtį teikiant keleivinių mikroautobusų ir automobilių nuomos paslaugas.
mikroautobusunuoma24.lt tik techniškai tvarkingi, komfortabilūs, nauji ir apynauji keleiviniai mikroautobusai iš patikimiausių Europos gamintojų, tad keliauti su mūsų Renault, Mercedez-Benz ir Opel modeliais jums bus vienas malonumas.Šie automobiliai išsiskiria modernesnėmis bei patogesnėmis kėbulo formomis, kurių dėka iš mikroautobuso paprasčiau išlipti ir įlipti.

Iš kiekvieno mūsų keleivinio automobilio ir mikroautobuso galima lengvai išimti kurią nors sėdynių eilę tokiu būdu padarant daugiau vietos bagažui.

Mikroautobusai yra įvairių komplektacijų, turintys oro kondicionierius, muzikinius grotuvus, šildomas sėdynes, autopiloto funkciją bei 6 greičių pavarų dėžę - dėl to jie yra dar ir ekonomiški.

Keliauti mikroautobusu visada linksma, kadangi vykstate ne vienas, oartimųjų arba bendradarbių kompanijoje – UAB „RIVEDA“ mikroautobusuose galite sutalpinti net iki 10 žmonių įskaitant vairuotoją(esant poreikiuimikroautobusunuoma24.lt galesite pasirinkti mikroautobusą su mažiau sedimų vietu ir paprastesne komplektacija),todėl šios nedidelės bei manevringos, tačiau keleiviams ir bagažui erdvios transporto priemonės,padės jums susikurti nuotaikingą komandiruotę ar atostogas draugų rate.

Dėl UAB RIVEDA kitų transporto priemonių galite kreiptis bet kuriuo metu,

 

+37068901000 ir +37063970000.

 

mikroautobusunuoma24.lt biurai yra Vilniaus Centre – Kalvarijų g. 2, Gariūnuose – Jankiškių g. 51 ir Lazdynuose.

PRIEŠ ATVYKSTANT DĖL KROVINIO AR KELEIVINIO TRANSPORTO INFORMUOKITE TELEFONU.

Kaina Vilniaus mieste nuo 30 EUR

Nuomojamų mikroautobusunuoma24.lt keleivinių bei krovininių mikroautobusų yra ribojamas nuvažiuotų kilometrų skaičius parai, pvz. sunkiasvorio krovininio mikroautobuso 6t taikomas paros limitas apie 400 kilometru parai, krovininio mikroautobuso iki 3,5 t ir keleivinių mikroautobusų taikomas 500 km limitas parai. Nuvaziuoto kilometražo limitas gali skirtis priklausomai kuriame regione bus eksploatuojamas mikroautobusas ar lengvasis automobilis, kokiu metų laiku ir koks bus bendras nuomos periodas.

Nuomojantis mikroautobusą ar lengvąjį automobilį tik Vilniaus mieste – kainos bus mažesnės nei pateiktos lentelėje dėl mažesnio nuvažiuotų kilometrų skaičiaus.