Krovininių mikroautobusų nuoma
Krovininių mikroautobusų nuoma
Daugiau
Keleivinių mikroautobusų nuoma
Keleivinių mikroautobusų nuoma
Daugiau
Lengvųjų automobilių nuoma
Lengvųjų automobilių nuoma
Daugiau
UAB „RIVEDA” YRA SUKAUPUSI DAUGIAMETĘ PATIRTĮ TEIKIANT KELEIVINIŲ, KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ IR AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGAS.

Mikroautobusunuoma24.lt – tik techniškai tvarkingi, komfortabilūs, nauji ir apynauji keleiviniai mikroautobusai iš patikimiausių Europos gamintojų, tad keliauti su mūsų Renault, Mercedez-Benz, Iveco, Iveco Maxi ir Opel modeliais jums bus vienas malonumas.Šie automobiliai išsiskiria modernesnėmis bei patogesnėmis kėbulo formomis, kurių dėka iš mikroautobuso paprasčiau išlipti ir įlipti. Iš kiekvieno mūsų keleivinio automobilio ir mikroautobuso galima lengvai išimti kurią nors sėdynių eilę tokiu būdu padarant daugiau vietos bagažui. Mikroautobusai yra įvairių komplektacijų, turintys oro kondicionierius, muzikinius grotuvus, šildomas sėdynes, autopiloto funkciją bei 6 greičių pavarų dėžę – dėl to jie yra dar ir ekonomiški.

Dėl krovininių ir keleiviniųtransporto priemonių galite kreiptis bet kuriuo metu,

 

+37063970000 ir +37068901000.

 

mikroautobusunuoma24.lt biurai yra Vilniaus Centre – Kalvarijų g. 2, Gariūnuose – Jankiškių g. 51 ir Lazdynuose.

PRIEŠ ATVYKSTANT DĖL KROVINIO AR KELEIVINIO TRANSPORTO INFORMUOKITE TELEFONU.

Nuomojamų mikroautobusunuoma24.lt keleivinių bei krovininių mikroautobusų yra ribojamas nuvažiuotų kilometrų skaičius parai, pvz. sunkiasvorio krovininio mikroautobuso 6t taikomas paros limitas apie 400 kilometru parai, krovininio mikroautobuso iki 3,5 t ir keleivinių mikroautobusų taikomas 500 km limitas parai. Nuvaziuoto kilometražo limitas gali skirtis priklausomai kuriame regione bus eksploatuojamas mikroautobusas ar lengvasis automobilis, kokiu metų laiku ir koks bus bendras nuomos periodas.

Nuomojantis mikroautobusą ar lengvąjį automobilį tik Vilniaus mieste – kainos bus mažesnės nei pateiktos lentelėje dėl mažesnio nuvažiuotų kilometrų skaičiaus.