Skardos gaminiai

Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje,Lietuvoje ir Europoje: mikroautobusunuoma24.lt
Skardos lankstymas pagal individualius užsakymus,nestandartiniai gaminiai iš skardos pagal jūsų pageidavimą. Užsakymai priimami Vilniuje, visoje Lietuvoje ir Europoje. Užsakytus skardos gaminius pristatome į bet kurį Lietuvos ar Europos miestą. Teikiame montavimo ir konsultavimo paslaugas.

Skardos lankstymas reikalingas beveik kiekvienam statomam arba restauruojamam namui, kadangi iš skardos gaminama gausybė baigiamųjų detalių, o kartais taip pat ir stogas ar kitos namui būtinos dalys. Dėl šių priežasčių tiesiog privaluišsiaiškinti daugiau apie skardos lankstinius, jų kainas bei kur daugiau apart stogo ir baigiamųjų detalių galima ją panaudoti.

Skardinis stogas

Stogas saugo namą nuo vėjo, lietaus bei sniego, tad yra labai svarbu, kad jį būtų nesunku izoliuoti, o jam naudojama skarda būtų ilgaamžiška, atspari drėgmei ir šalčiui.Stogo apdailos detalės skirtos iki galo izoliuoti stogą nuo pro jį praeinančių aplinkos dalelių, garantuoti tinkamą lietaus vandens pratekėjimą bei padaryti namą patrauklų akiai.Turint omeny baigiamąsias detales verta paminėti, kad net prieš daugelį dešimtmečių stogo kampai ir lietvamzdžiai buvo gaminami iš skardos, kadangi tai sąlyginai tvirta, bet tuo pačiu lengva medžiaga, padedanti lengvai nuvesti lietaus vandeniui į talpyklas, kurį vėliau galima panaudoti ūkio darbams, taip ne tik sutaupant, bet ir saugojant gamtą. Dėl pažangių bei pastoviai tobulėjančių technologijų šiuo metu galima lengvai išgauti įvairių formų lietvamzdžius, o pati skarda darosi vis tvirtesnė bei labiauilgalaikė,ne ką mažiau svarbus ir tinkamas tarpo tarp kamino bei stogo apskardinimas, kuris neleidžia kauptis vandeniui ir apsaugo stogo konstrukciją ties kaminu nuo įvairiausių bėdų. Nepaisant to, kad yra daug prasimanymų apie tai, jog skarda nėra tinkama stogui, pas mus dirbantys bei tą drabą puikiai išmanantys ekspertai juos nuginčija ir klientai po truputį pradeda suprasti, kad skardos gamybos bei lankstymo technologijos šiais laikai žymiai skiriasi nuo to, kas buvo prieš keliasdešimt metų, tad iš skardos pagamintas stogas yra dažnas dalykas Lietuvoje.

Kiti skardos gaminiai

Iš skardos taip pat populiaru gaminti tvoras, suteikiančias daugiau privatumo ir apsaugos jūsų sklypui aplink namą, sniego užtvaras, sulaikančias šlaitu krentantį sniegą, vidaus bei lauko palanges, kurios atsparios bet kokiam oro poveikiui ir apsaugo statinio sieną nuo kritulių.

Skardinės tvoros

Skardosprojektai.lt pristato – tvoros iš plieno profilių. Tai yra rinkos naujovė, nuostabus pakaitalas tradicinio ir konservatyvaus stiliaus mėgėjams. Tvoros iš plieno profilių nuo kitų tvorų skiriasi madinga ir išskirtine išvaizda, tobulai tinka prie modernių gyvenamųjų namų ar visuomeninių pastatų. Remiantis užsakovų pateiktais parametrais skardosprojektai.lt tvoros dalys gaminamos iš lankstytų cinkuotų plieno profilių su poliuretano padengimu, kuriuo dengiami stogo ir apdailos lakštai. Tokia danga leidžia be jokių problemų gaminti ir montuoti tvoros dalis. Tvoros iš plieno profilių yra ilgaamžės, jas nesunku prižiūrėti ir galima pasirinkti bet kokią spalvą.

Tvoros dalys:
  • Profilis;
  • Šoninis jungimas;
  • Segmentas.
Sniego užtvaros

Stogas turi būti ne tik nepralaidus vandeniui, bet ir saugus ir atlikti savo funkciją. Viena iš stogo apsaugos dalių yra sniego užtvaros. Pagrindinė jų užduotis yra sulaikyti šlaitu krentantį sniegą.Skardosprojektai.lt siūlo įvairius variantus, kurių kiekvienas pritaikytas atitinkamai stogo dangai. Mūsų siūlomi variantai yra lengvi, estetiški, patvarūs ir lengvai primontuojami.

Palangės

Skardosprojektai.lt lauko palangės gaminamos iš kokybiško lakštinio plieno, puikia dera tiek prie langų pagamintųiš plastiko, tiek iš aliuminio ar medžio. Šios palangės yra lengvos ir atsparios bet kokiam gamtos poveikiui, mechaniniams pažeidimams ar korozijai. Pas mus jūs galite rinktis iš įvairiausių spalvų, kadangi jos visos ne tik puikiai atrodo, bet ir atlieka savo funkciją – užkerta kelią kritulių pateikimui į statinio sieną.

Lietvamzdžiai

Mūsų gaminami lietvamzdžiai yra lengvi, patvarūs ir ilgaamžiški, galite rinktis įvairių spalvų, ilgių ir formų.

Kaminai

Kaminai tai ypač svarbi statinio dalis, kurią reikia ne tik tinkamai pagaminti, bet ir sumontuoti tam, kad šalia jų esančios stogo konstrukcijos dalys būtų apsaugotos nuo kritulių.

Skardinės apdailos

Pagal užsakymą pagaminsime įvairių ilgių, formų ir spalvų apdailos detales, kurios pagražins kiekvieną statinį.

Angarų apdailos

Pagal individualius užsakymus gaminame įvairių dydžių bei formų angarų apdailos detales, naudojame tik aukštos kokybės, lengvą ir ilgaamžišką skardą.

Skardos kaina

Skardos lankstymo kaina gali būti tiek žema, tiek aukšta, priklausomai nuo to ko ieškote, bet turint omeny kainos bei kokybės santykį dažniausiu atveju tai yra ko gero geriausias pasirinkimas. Beveik visus kaminus reikia apsaugoti, todėl konkrečiai šiuo atveju skardos lankstymas dažniausiai yra geriausias pasirinkimas, lietaus vandens nuvedimo dalys gali būti ir iš PVC vamzdžių, tačiau jos neatrodys taip estetiškai, kaip pagamintos iš skardos, skardinė tvora dažnu atveju yra brangesnė, bet tuo pat metu tvirtesnė bei atrodo prabangiau.

Mes operatyviai atliekame skardos lankstymo darbus, mūsų gaminių kokybę garantuoja itin preciziško tikslumo kompiuteriu valdomos staklės, šablonai ir aukštos kvalifikacijos profesionalai, visų šių faktorių dėka pasiekiame aukštą kokybę beigreitą rezultatą. Dirbame ne tik su savo, bet ir su užsakovo pateiktomis medžiagomis, galime pagaminti įvairiausių spalvų, formų bei padengimų skardos detales. Į mus galima kreiptis tiek dėl mažų, tiek dėl didelių užsakymų, mes jus pakonsultuosime, pateiksime galimus variantus ir jų kainas bei kartu rasime jums labiausiai tinkantį sprendimą.