Dažnai užduodami klausimai

1. Kiek teks mokėti už keleivinio ar krovininio IVECODaily mikroautobuso nuomos paslaugą, jeigu nurodyta paros kaina yra 55 Eur, bet transporto priemonė reikalinga nuvažiuoti nedidelį atstumą, kaip pavyzdžiui Vilnius –Kaunas? Kelionės kilometražas sudarys tik 240 km atstumą, tačiau mikroautobusas bus grąžintas į Mikroautobusunuoma24.lt biurą suėjus paros terminui.

Jeigu transporto priemonė, kurią jūs nuomojatės yra padidintos krovos arba IVECO DAILY MAXI tipo krovininis kėbulas, kurio bendra talpa yra 18 m³ ir yra vedama dvigubais galiniais ratais – tokiu atveju krovininės ar keleivinės transporto priemonės nuomos paslauga bus paskaičiuota su nuolaida: apie 40-45 Eur. Kuomet nuomojamas krovininis automobilis yra mažesnės keliamosios galios, t. y. gale yra viengubi ratai, krovinio skyrius mažesnės talpos – tokiu atveju bus skaičiuojama dar atitinkamai žemesnė kaina. Kelių mokestis Lietuvos Respublikos teritorijoje yra įskaičiuotas ne visiems mikroautobusams – apie tai nuomodami krovininį mikroautobusą teiraukitės UAB „RIVEDA“ biure nurodydami kokiais respublikiniais ar vietinės reikšmės keliais važiuosite.

2. Kelionėje dėl blogų oro sąlygų ar kitų jums nenumatytų aplinkybių užtrukote su nuomojamu mikroautobusu arba lengvuoju automobiliu penkias su puse paros, bet transporto nuomos paslaugą apmokėjote už penkias. Ar reikės mokėti už šeštą parą?

Jūs paprasčiausiai informuojate Mikroautobusunuoma24.lt nuomos biuro atstovą telefono skambučiu arba SMS žinute dėl vėlavimo ir transporto priemonės nuomos  paslauga dėl pavėluotos pusės paros nieko NEKAINUOS! SVARBIAUSIA NEVIRŠYTI LEISTINO GREIČIO IR LAIKYTIS KELIŲ EISMO TAISYKLIŲ REIKALAVIMŲ. UAB „RIVEDA“ už saugų eismą keliuose.

3. Kokia bus IVECO Daily MAXI krovininio transporto nuomos kaina parai Vilniaus mieste, kai pavyzdžiui mikroautobusas bus reikalingas pergabenti baldus iš vieno buto į kitą, o kilometražas bus apie 50 km? Standartinė kaina Mikroautobusunuoma24.lt biure nurodyta 50-60 Eur.

Nuomotis UAB „RIVEDA“ patį talpiausią ir galingiausią krovininį mikroautobusą Vilniaus mieste kainuos 35-40 Eur. Atitinkamai mažesnės talpos krovininio mikroautobuso kaina bus žemesnė – apie 30 Eur.

4. Kokie asmens dokumentai reikalingi nuomojantis lengvąją krovininę ar keleivinę transporto priemonę Mikroautobusunuoma24.lt biuruose?

Atvykus su savimi būtina turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir Lietuvos Respublikos pasą arba asmens tapatybės kortelę.

5. Kokiais atvejais galima išsinuomoti krovininį, keleivinį mikroautobusą ar lengvąjį automobilį už mažesnę kainą nei nurodyta? Kada galima tikėtis papildomų nuolaidų?

Visada galima sutarti dėl mažesnės transporto priemonės nuomos kainos, jeigu JŪS:

  • grąžinsite į Mikroautobusunuoma24.lt biurą tvarkingą, švarią bei neapgadintą transporto priemonę
  • nuomos metu transporto priemonė nuvažiuos nedidelį kilometrų skaičių
  • mikroautobuso krovinys neviršys leistino svorio, kurį nurodo techninė charakteristika

JŪS TAUSOJATE UAB „RIVEDA“ MIKOAUTOBUSUS IR AUTOMOBILIUS – MES SUTAUPYSIME JUMS PINIGUS!

6. Kiek kainuos transporto nuoma, jeigu mikroautobusas ar lengvasis automobilis reikalingas nuo pirmadienio ankstyvo ryto, bet dėl patogumo norėtume jį paimti iš Mikroautobusunuoma24.lt biuro sekmadienio vakare? Ar turėsime apmokėti už papildomą nakties laikotarpį?

Tiek keleivinio, tiek krovininio mikroautobuso ar lengvojo automobilio nuoma bus skaičiuojama nuo ryto, nors transporto priemonę paimsite iš Mikroautobusunuom24.lt biurovakare. Už papildomą nakties laikotarpį Jums nereikės mokėti nuomos mokesčio.

7. Nuomojamas krovininis mikroautobusas buvo išnuomotas penkioms paroms, nuvažiavo papildomai virš 2000 km, kurie buvo nurodyti užsakyme. Už papildomus kilometrus buvo apmokėta. Ar yra galimybė pasilikti transporto priemonę dar vienai parai? Kiek tai kainuos ?

Už dar vieną parą papildomai nereikės mokėti nei cento, kadangi jūs apmokėjote papildomą viršytą kilometražą. Tokiu atveju nuomojamu krovininiu  mikroautobusu galite pasinaudoti dar vieną ar kelias paras. Po kelionės galėsite ramiaipailsėti, be jokios skubos išsikrauti pargabentus daiktus ir tuomet grąžinti automobilį.